Auktion pågår nu, 915 st utrop

Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 3862   [1] 2 3 ... 194 Nästa »

Bälte med cabochonslipade röda stenar, 77cm, bredd 28-93mm, 18K. Bruttovikt: 411,8gram.  Vikt: 411,8 g

Bälte med cabochonslipade ...

2024-05-15 11:01:00

Till auktionen

Div guld 18k. Vikt: 133,3 g

Div guld 18k. Vikt: 133,3 g

2024-05-16 14:36:00

Till auktionen

Herrur Mont Blanc XXL Sport GMT, automatisk, 18K i boett, läderband, repor på boett och krans, defekt krona, inga tillbehör, bruttovikt 166,5g

Herrur Mont Blanc XXL Sport...

2024-05-23 14:43:00

Till auktionen

 Herrur Chopard L.U.C 3.96, med original läderband, 950/1000 platina, automatisk, ref-nr 16/91860, serie-nr 431836, Ø36mm, lås i 18K vitguld, etui, små repor, slitet band,  Vikt: 0 g

Herrur Chopard L.U.C 3.96,...

2024-05-15 19:01:30

Till auktionen

Ring med briljantslipad diamant, ca 1,48ct, kvalitet ca TCr-Cr(I-J)/SI, mindre nagg, prinsesslipade sidostenar, 8x ca 0,03ct kvalitet ca W/h)/VS, alla stenar typ IaAB, naturliga diamanter, stl: 16, utländska stämplar, Platina 900/1000, obetydligt slitage, vikt 3,95g. Värderingsintyg medföljer. Finns för visning på Pantbanken Östermalm

Ring med briljantslipad dia...

2024-05-20 19:00:00

Till auktionen

Kedja med drakhuvud vid lås, längd 58cm, bredd 6,5mm, 23K  Vikt: 76 g

Kedja med drakhuvud vid lå...

2024-05-14 19:23:30

Till auktionen

Halskedja Figaro, 18K guld, kraftig herrmodell, Balestra Italien, längd 62,5 cm, bredd 8 mm, tjocklek 3,2 mm, mycket fint skick  Vikt: 97,3 g

Halskedja Figaro, 18K guld,...

2024-05-21 19:53:00

Till auktionen

Armband 23k 5 baht, längd 16cm, bredd 27mm Vikt: 75,9 g

Armband 23k 5 baht, längd ...

2024-05-19 19:55:30

Till auktionen

Herrur Hublot MDM Geneve 18K, 37mm, quartz, kronograf, datum, servicebehov, defekt krona, defekta kronografknappar, länk i 18K, bruttovikt: 152,4g Vikt: 152,4 g

Herrur Hublot MDM Geneve 18...

2024-05-16 13:34:30

Till auktionen

Damur Rolex Cellini, 27mm, ref: 6621, srn: D755089, ca 2005. Cal. 6620. boettnr. 52146, quartz, diamantindex, länk och boett i vitguld 18K, Bruttovikt: 72,2g. Inga tillbehör

Damur Rolex Cellini, 27mm, ...

2024-05-16 13:32:30

Till auktionen

Armband Cartier Love Bracelet, stl: 17, innermått: 57x47mm, bredd: 6mm, srn: OZ0411, bruksslitage, tillhörande skruvmejsel, rengöringskit och box, 18K, 32,4g Vikt: 32,4 g Skickas med postpaket.

Armband Cartier Love Bracel...

2024-05-16 13:33:30

Till auktionen

Diverse guld, defekt, gravyr med sten, 18K Vikt: 72,9 g

Diverse guld, defekt, gravy...

2024-05-19 11:08:30

Till auktionen

Armband x-länk, ca 19cm, bredd 15mm. 18K Vikt: 74,3 g

Armband x-länk, ca 19cm, b...

2024-05-21 13:14:00

Till auktionen

Herrur Eterna, 18K guld i boett och länk, quartz - behov av nytt batteri, längd 21 cm, gravyr boett och lås, ojämnheter på boettens baksida, bruttovikt 87,2g

Herrur Eterna, 18K guld i b...

2024-05-21 19:55:00

Till auktionen

Damur Rolex, Oyster Perpetual, Datejust 31mm, Chronometer, ref: 178274, srn: T5363064, Cal 2235, verknr. 4QQ09220, boettnr. 2300, midsize, stål, vitguldsring, automatisk, safirglas, datum, rosa urtavla, diamantindex, oysterlänk, viklås, värderingsintyg från Kaplans från 2022, inga tillbehör

Damur Rolex, Oyster Perpetu...

2024-05-16 13:34:00

Till auktionen

Ring med Diamant ca 2,45ct S-T/VS1, stl: 20, bredd: 5,2-12,5mm, diamant något lös i fattning, 18K Vikt: 14,9 g

Ring med Diamant ca 2,45ct ...

2024-05-26 14:48:00

Till auktionen

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust, Ø34mm, refnr: 1601, serienr: 2633119, datum, stål, jubileelänk, uverk 1570, med cert, ingen box, slapplänk, repigt glas, defekt krona, garanterar ej vattentäthet, behov av service

Herrur, Rolex Oyster Perpet...

2024-05-14 13:13:30

Till auktionen

Armband, Bismarck, längd:20,5cm, bredd:15mm, Stockholm 1964, 18K. Vikt: 69,3 g

Armband, Bismarck, längd:2...

2024-05-16 12:41:30

Till auktionen

Diverse guld. 18K Bruttovikt 91,4g

Diverse guld. 18K Bruttovik...

2024-05-21 13:38:30

Till auktionen

Diverse guldsmycken, 18K, slitage, ojämnheter  Vikt: 63,3 g

Diverse guldsmycken, 18K, s...

2024-05-21 19:48:00

Till auktionen

[1] 2 3 ... 194 Nästa »